subota, ožujak 9, 2013
mojzicer @ 02:14 |Komentiraj | Komentari: 3 | Prikaži komentare
Pravila

NA  BLOGU POSTAVLJAMO TIPOVE UNDER/OVER I HENDIKEP U BILO KOJEM SPORTU U PONUDI

Svatko objavljuje 1 par dnevno (potrebno je prijaviti se) na nacin da ima pristup blogu i sam upise 1 par,koji je u ponudi na stavnoj listi za tekuči dan, za koji je siguran da prolazi - zicer dana. Koeficijent treba biti minimalno 1,35 ukljucujuci, iz neke od zemaljskih ili on-line kladionica, bilo sto iz ponude, bilo koji sport,kdje je moguč hendikep ili zbroj golova,koševa,setova,kornera,kartona,daje gol,tko daje prvi gol,osvoji prvi set,osvoji barem jedan set... Ne gleda se koeficijent, samo je li par prosao. To je sva mudrost.

Prilikom postavljanja para  analiza nije obavezna,ako se napiše stavlja se u komentare u nekoliko crta(priporučuje se analiza sa podacima,ozljede,kazni igrača...),. Ponavljanje tipova je dozvoljeno neograniceno. Parovi se postavljaju od ponoci do 20 sati za tekuci dan, s time da ako nesto pocinje prije 20 sati, potrebno je objaviti barem 1 sat prije.Ako neka utakmica počinje npr. u srijedu u 4:00 ujutro i u ponudi je u utorak,onda je treba postati do 20:00 u utorak jer je u ponudi za utorak. Ako stavljate nakon 20 za dan poslije, stavite datum za sutrasnji i vrijeme ponoc i koju minutu. Svaka zloupotreba vremena ce se vidjeti i rezultirati iskljucenjem.

BLOG RADI  SVAKI DAN OD 00:00-19:00

Tipster sa najvišim procentom pogodaka na kraju mjeseca ulazi u HALE OF FAME,ali za ulazak u KUČU SLAVNIH treba imati najmanje 15 postova u mjesecu.

Ovakvi hendikepi se od 1.12.2007 više ne priznaje.
20:00   h10/Makedonija - Hrvatska   X2 @ 1,35